PBO

POZNANIAKU CZY WIESZ ŻE LOS NASZEGO PROJEKTU ZALEŻY OD TWOJEGO GŁOSU I WSPARCIA?

GŁOSUJMY NA PROJEKT REJONOWY NR III.1 - "AKTYWNE PIĄTKOWO - SPORT TO ZDROWIE!" W POZNAŃSKIM BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2024! POMÓŻCIE NAM PONOWNIE WSPÓLNIE ZADBAĆ O KONDYCJĘ FIZYCZNĄ I PSYCHICZNĄ MIESZKAŃCÓW NASZEGO MIASTA!

POZNANIACY, ZACHĘCAJMY I GŁOSUJMY NA PROJEKT REJONOWY ZAKŁADAJĄCY KONTYNUACJĘ ORGANIZACJI DARMOWYCH ZAJĘĆ SPORTOWO - REKREACYJNYCH, FESTYNÓW REKREACYJNYCH, WARSZTATÓW DIETETYCZNYCH, TURNIEJÓW CZY PILNIKÓW SPORTOWYCH DLA DZIECI, MŁODZIEŻY, A TAKŻE DOROSŁYCH ORAZ SENIORÓW, KTÓRE Z POWODZENIEM PROWADZONE SĄ W TYM ROKU NA TERENIE OGÓLNODOSTĘPNYCH BOISK, SIŁOWNI ZEWNĘTRZNYCH ORAZ TERENÓW ZIELONYCH!

AKTYWNIE WSPIERAJMY PROJEKT REJONOWY — "AKTYWNE NARAMOWICE - SPORT TO ZDROWIE!" W TRAKCIE GŁOSOWANIA W POZNAŃSKIM BUDŻECIE OBYWATELSKIM 2024, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 2 -23 PAŹDZIERNIKA ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ PBO24.UM.POZNAN.PL/I/PBO24/VOTING!

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH, A WIĘC JEŚLI CHCESZ, ŻEBY TWOJE DZIECKO, RODZIC, WSPÓŁMAŁŻONEK, SĄSIAD LUB PRZYJACIEL MIELI OKAZJĘ SKORZYSTAĆ Z DARMOWEJ AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ POD OKIEM PROFESJONALISTÓW - ZAGŁOSUJ NA PROJEKT REJONOWY — "AKTYWNE PIĄTKOWO - SPORT TO ZDROWIE!"!

PROGRAM REALIZOWANY PRZEZ STOWARZYSZENIE NA RZECZ PROMOCJI KULTURY FIZYCZNEJ „AKTYWNY POZNAŃ” ZE ŚRODKÓW WYDZIAŁU SPORTU URZĘDU MIASTA POZNANIA W RAMACH POZNAŃSKIEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 2023.